pulibet yeni adres

pulibet147 yeni adres

pulibet147 yeni adres bilgisi oldu. Avrupa’nın en çok tercih ettiği sitelerden olan online oyun sitesi Pulibet, kullanıcılarına değişen adres bilgilendirmesini yapmak üzere oyunculara yeni adresi paylaşmaktadır.

Kullanıcıların sık sık değişen adrese maruz kaldığı online oyun siteleri oyuncuları, değişen adresin bilgilendirildiği çok çeşitli siteler içinde hangi sitenin en son bilgilendirmeyi yaptığından emin olamamaktadır. Eski domain adreslerinin veya hatalı bilgilendirmelerin yapıldığı siteler, oyuncuların kafasını karıştırmaktadır.

Pulibet’in değişen adresini, güncel adres bilgilendirmesini yaptığı site, Pulibet Yeni Adres‘tir. Pulibet Yeni Adres sitesine erişim için buraya tıklayın.

Online oyun sitesi Pulibet hakkında Sıkça Sorulan Sorular bilgilendirmesi için buraya tıklayın.

Değişen adres bilgilendirmesi, oyuncuların eski adrese girişinin engellemesinden dolayı yapılmaktadır. Örnek ile açıklama olarak; www.pulibet146.com adresi üzerinden giriş yaptığınız sırada, bir anda siteye giriş sağlayamadığınızı farkedersiniz. Online oyun sitesi, konunun çözümü için yeni bir domain adresi tanımlaması ile siteye erişimi tekrar açmaktadır. Domain adresleri değişiminde en çok tercih edilen yöntem, site ismi yanına numara almaktır.

www.pulibet147.com site adresi, Pulibet’in 2 Ocak tarihi itibariyle yayınladığı adresidir.

Pulibet sosyal medya kanallarından Pulibet Youtube, oyunculara para yatırım – çekim seçeneklerinin video ile anlatımını yapmaktadır.

Pulibet Twitter, spor haberleri bilgilendirmesi ve Pulibet’in hizmetleri hakkında kapsamlı paylaşımlar yapmaktadır. Ayrıca değişen Pulibet adresi bilgilendirmesini de görebilirsiniz.

Pulibet Facebook ve Instagram, oynanacak maçları, geliştirilen bonusları, çekilişleri ve başka diğer görsel bilgilendirmeler gerektirecek haberleri paylaşmaktadır.

Yeni yıla girilen ilk ayda; Pulibet’in kullanıcılarına önerdiği bonus seçeneği %30 Otomatik Papara Yatırım Bonus‘dur.

%30 Otomatik Papara Yatırım Bonusu

Bu bonusu spor alanında kullanabilirsiniz. Kullanıma açık olması için mininum 100 TL yatırım yapılması gerekmektedir. Bonus kullanım oranı ilk yatırımda %30 ‘a sabittir. Sonrasındaki yatırımlarda bu oran %20 olacaktır. Bu bonustan kazanılabilecek maksimum tutar 500 TL olacaktır.

Yukarıda bilgilendirmesi yapılan bonus dışında kullanılabilecek bonus seçenekleri şunlardır:

%20 Papara Yatırım Bonusu

%20 PayToPays Yatırım Bonusu

%20 Payznet Yatırım Bonusu

%20 Envoysoft Yatırım Bonusu

%50 Anında Havale Bonusu

%20 E Para Bozdur Yatırım Bonusu

%25 Cebe Havale Bonusu

Sanal Kart Yatırım Bonusu

Ayrıntılı bilgi için Pulibet’in kampanya bilgilendirmeleri yaptığı Kampanya Pulibet sitesini buradan ziyaret edin.

Pulibet’e giriş yapmak için buraya tıklayın.